Придбано нову техніку

Дата: 20.06.2019 15:15

Для забезпечення потреб громади  та покращення якості надання комунальних послуг населенню минулого тижня Чоповицька селищна об’єднана територіальна громада придбала новий трактор МТЗ - 82 з фронтальним навантажувачем, відвалом для снігу та косаркою. За сприяння народного депутата Дзюблика Павла Володимировича на придбання спеціальної техніки було спрямовано 243100 гривень субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально -  економічного розвитку окремих територій. Співфінансування селищного бюджету становило 507260 грн..

Придбання нової техніки дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл об’єднаної  громади, поліпшенню екологічної ситуації та забезпечення комфортних умов проживання населення.