КОМПЛЕКСНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ МЕШКАНЦІВ ЧОПОВИЦЬКОЇ ОТГ

Дата: 03.06.2019 14:50

Малинська міська філія тісно співпрацює з Чоповицькою ОТГ. Найбільш ефективним є встановлення особистих контактів між керівниками, обговорення актуальних питань стану місцевого ринку праці, працевлаштування економічно активного населення та соціальної стабільності громади.

30 травня фахівці Малинської міської філії Житомирського обласного центру зайнятості провели комплексне консультування громадян, які проживають на території Чоповицької ОТГ.

Директор міської філії Михайло Противень та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алевтина Панасюк разом головою громади Михайлом Філоненком обговорили перспективи розвитку, можливості створення нових робочих місць, організацію громадських робіт, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізації зайнятості, можливості надання виїзних соціальних послуг на території громади.

На одному з найбільших ринкоутворюючих підприємств громади ТОВ «Фабрика натуральної косметики «Ельфа» провели робочу зустріч із керівництвом та ознайомилися з виробничими процесами виготовлення пластикової тари для косметичної продукції, обговорили перспективи розвитку підприємства, намітили шляхи співпраці.

Наталія Кучинська, начальник відділу організації працевлаштування провела тренінг, учасники якого мали можливість усвідомити наявність власних ресурсів, вчилися знаходити свою частину відповідальності за прийняті рішення, акцентували увагу на важливості активної позиції щодо пошуку роботи, а також формували навички самопрезентації.

Завідувач сектору активної підтримки Малинської міської філії Ганна Кучинська відвідала Чоповицьку гімназію, де провела профорієнтаційний урок для учнів 8 класу.

Під час заходу учні гімназії мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які є найвищий попит, отримати інформацію про заклади освіти, що готують фахівців цих спеціальностей.

Ганна Миколаївна розповіла, як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань. Діти опрацьовували формулу вибору професії «Хочу – Можу – Знаю як». На завершення, ознайомила учнів з мобільним додатком «Центр профорієнтації», за допомогою якого можна отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади, онлайн-освіту тощо.