МАЛИНСЬКИЙ МІЖРАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДУ «ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

Дата: 20.03.2019 11:09

Інформуємо Вас, що відповідно до вимог п.5.4 Державних Санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) власниками колодязів (як громадських, що знаходяться на балансі сільської ради, так і індивідуальних у населення) повинен здійснюватись контроль безпечності та якості питної води не рідше одного разу на рік, а також  після кожного ремонту, чищення та дезінфекції колодязів.

Малинський міжрайонний відділ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» пропонує послуги по проведенню лабораторних досліджень питної води по хімічним та мікробіологічним показникам.

Вартість робіт за дослідження відповідно до Постанови КМУ від 27 серпня 2003 року № 1351 «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами Державної санітарно-епідеміологічної служби». Для прикладу, дослідження води на нітрати коштує 20,91 грн., на загальну жорсткість – 15,26 грн., на сухий залишок – 16,25 грн., на вміст бактерій групи кишкової палички – 38,28 грн. (з ПДВ) і т.д..

Для проведення аналізів чи за консультацією звертатись до Малинського міжрайонного відділу за адресою: м. Малин,  вул. Тараскіна, 21,  тел. 52446.