Проект «Засвітимо Житомирщину» в дії

Дата: 12.03.2019 11:59

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Гундича Ігоря Петровича у 2018 році стартував проект «Засвітимо Житомирщину», який спрямований на  встановлення сучасного  світлодіодного вуличного освітлення  у  населених пунктах області.

Уже другий рік поспіль  Чоповицька селищна об’єднана територіальна громада є активним учасником  проекту, завдяки чому  реалізовано 3 проекти по вуличному освітленню. Загалом у рамках даного проекту  «засвітили» майже 10 км   вулиць  у трьох населених пунктах громади.

Реалізація проекту «Засвітимо Житомирщину» передбачає співфінансування обласного бюджету та місцевого 70% на 30%. На освітлення вулиць ОТГ  освоїли майже 1,5 млн. грн, з них близько 1 млн.грн – це кошти обласного бюджету, і  майже 500 тис.грн – співфінансування із  селищного.

Чоповицькій  селищній об’єднаній територіальній  громаді щодо вуличного освітлення є чим пишатися. За 2 роки   в умовах децентралізації, запровадженої  Президентом України Петром Порошенком, вдалося  освітити  вулиці  12 населених пунктів загальною протяжністю більше 35 км. Все освітлення змонтовано на основі  сучасних енергоощадних LED-технологій.

Наразі тривають напрацювання щодо реалізації  наступних проектів по вуличному освітленню  у 2019 році.