Шановні жителі громади!

Дата: 29.01.2019 14:33

Відповідно до розпорядження Чоповицького селищного голови  від 28 січня 2019 року № 27 «Про проведення  громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Чоповицької  об’єднаної територіальної громади до 2027 року з 30 січня по 14 лютого 2019 року проводяться громадські обговорення стратегічних  цілей, операційних цілей, завдань та плану реалізації Стратегії розвитку Чоповицької  об’єднаної територіальної громади до 2027року.

Запрошуємо  долучатися до обговорення  всіх небайдужих, активних громадян, представників бізнесу та молоді. Стратегія є важливим документом довгострокового планування, тому закликаємо долучитися сьогодні до творення свого «завтра».

З проектом Стратегії розвитку  Чоповицької селищної ОТГ до 2027 року можна ознайомитися на сайті Чоповицької селищної ради (завантажити Стратегію розвитку), у приміщенні селищної ради та у в.о.старости.

УВАГА! Свої  зауваження та пропозиції до проекту Стратегії ви можете :

- висловити усно працівникам селищної ради, в.о.старости;

- подати письмово на адресу: Чоповицька селищна рада, вул.Вайсера,1а, смт Чоповичі;

Зауваження приймаються з 30 січня по 14 лютого 2019 року включно.

У письмовому зауваженні, пропозиції повинно бути зазначено прізвище, ім’я. по батькові та адреса проживання  автора. Анонімні звернення не розглядаються.

УВАГА!   У суботу 16 лютого 2019 року об 11.00 год. в приміщенні Будинку культури  смт Чоповичі відбудуться громадські слухання  з обговорення проекту Стратегії розвитку Чоповицької селищної ОТГ до 2027 року.

Запрошуємо всі зацікавлені сторони взяти участь у обговоренні.

Контактна особа по питанню цих громадських слухань – Шевченко Валентина Михайлівна, керуюча справами виконкому  селищної ради. Моб.тел. 097 822 01 76.