День Святого Миколая

Дата: 20.12.2018 09:06

19 грудня –  день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая. Це одне із  найсвітліших  та найрадісніших свят для дорослих  і дітвори, адже за давньою традицією саме  цієї ночі  діти отримують  подарунки під подушку.

Завітав  Святий Миколай і у Чоповицьку об’єднану територіальну  громаду. У  центрі  селища  святковими  вогнями запалахкотіла  новорічна ялинка. Багато дітей прийшло на свято в очікуванні дива і воно  сталося.  На баскому коні до них завітав Святий Миколай та привіз кожному подарунок. Цікаву сценку із життя Миколая Чудотворця  показали діти недільної школи  Свято-Троїцької  церкви  смт Чоповичі. Конкурси та розваги створювали казкову атмосферу та веселий настрій.

Усіх присутніх із Днем Святого Миколая привітав  Чоповицький селищний голова Михайло Миколайович Філоненко та   побажав світлої віри у добро, щастя у сім’ях, миру і благополуччя рідній Україні.