Відділ соціального захисту населення та у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради інформує

Дата: 14.09.2018 14:44

Урок триває

На виконання підпункту 2 пункту 1.1 розділу І напрямку діяльності та заходів цивільної Програми щодо забезпечення та захисту прав дітей у Житомирській області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 22.12.2016  №416, листа Міністерства соціальної політики України від 22.08.2018 № 16384/0/2-18/37 « Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» та з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

Працівниками відділу соціального захисту населення та у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради було проведено ряд заходів, зокрема відвідано 24 сім’ї в яких проживає 61 дитина, з них  34 школярі.

В ході роботи було проведено профілактичну роботу з сім’ями, щодо належного відповідального батьківства, дотримання ведення здорового способу життя, забезпечення потреб дітей відповідно до віку. Деяким сімям було надано одноразову допомогу - продуктовий набір, проінформовано про можливість отримання гуманітарної допомоги одягом.

На даний час разом з начальником відділу освіти, культури і спорту виконавчого комітету Чоповицької селищної ради, здійснено перевірки Чоповицького ЗНВК “Гімназія - ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ” та Йосипівського НВК “ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ст.” щодо залучення всіх дітей до навчання.

Втішно, що немає жодної дитини шкільного віку, яка б 1 вересня 2018 року  не приступила до навчання.

Наразі Всеукраїнський профілактичний захід “Урок” у Чоповицькій об’єднаній територіальній громаді  триває.