Громадські слухання

Дата: 01.11.2017 15:18

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території земельної ділянки,  розташованої за межами населеного пункту на території  Чоповицької селищної ради Малинського району Житомирської області з метою будівництва біоелектростанції, яка працює на альтернативному паливі (деревній трісці), для виробництва електричної енергії потужністю 13 МВт.

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.
Детальний план території земельної ділянки для будівництва біоелектростанції, яка працює на альтернативному паливі (деревній трісці), для виробництва електричної енергії потужністю 13 МВт., яка розташована на території  Чоповицької селищної ради Малинського району Житомирської області, за межами населеного пункту   розробляється на підставі розпорядження голови Малинської районної державної адміністрації від 12.10.2017 № 248 «Про розроблення детального плану території, розташованої за межами населеного  пункту на території Чоповицької селищної ради з метою будівництва біоелектростанції, яка працює на альтернативному паливі (деревній трісці), для виробництва електричної енергії».

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об'єкту містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

Документація розроблена у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92 «Планування і забудова міських і сільських поселень»,   «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»,  ДБН Б.1.1.14-2012 „Склад та зміст детального плану території”, з урахуванням матеріалів схеми районного планування.

2. Відомості про замовника та розробника  містобудівної документації:

Замовник: Малинська районна державна адміністрація.

Розробник:  ТОВ «І.КОММ ЕНЕРДЖИ».

Фінансування робіт здійснювалось за кошти осіб, зацікавлених у розробці містобудівної документації.

3. Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами детального плану території земельної ділянки.

З проектом можна ознайомитися на сайті https://chopovycka-gromada.gov.ua/more_news/ з 01.11.2017 р.

Строк ознайомлення 1 місяць.

4. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Пропозиції до  детального плану території приймаються з 01.11.2017 р. до 01.12.2017 р. за адресою: 10001, м. Житомир, вул. Київська,110/33 або за електронною адресою: arhcomzh@gmail.com.

5. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Час та місце проведення громадських обговорень  буде повідомлено додатково.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"

( 3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.