Дзвенить струмочком рідна мова

Шанувальники рідної мови зібралися на мовознавчий захід «Дзвенить струмочком рідна мова», який відбувся у Чоповицькій селищній бібліотеці для дорослих.

16:08 22.02.2019

Вітаємо з нагородою!

За підсумками  роботи 2018 року  Чоповицький селищний голова Філоненко Михайло Миколайович  отримав Подяку голови Житомирської  обласної ради  за сумлінну працю, високий професіоналізм та  зразкове виконання   службових обов’язків.

10:07 21.02.2019

ВІДБУЛИСЯ  ГРОМАДСЬКІ  СЛУХАННЯ

ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

У суботу 16 лютого 2019 року у приміщенні Чоповицького будинку культури відбулися громадські слухання з обговорення  проекту Стратегії розвитку  Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади до 2027 року. Громадські обговорення  проекту Стратегії (стратегічних цілей, операційних цілей, завдань та плану реалізації) проводилося  з 30 січня 2019 року по 14 лютого 2019 року. У ході обговорення надійшли  коментарі до Стратегії  від Шоботенка В.М., с.Барвінки, зауваження та пропозиції від Бєлінської Я.В. і Кандиби С.В., с.Новобратське.

16:04 19.02.2019

Співпраця задля реалізації важливої справи на користь дітей

Нещодавно в рамках виконання меморандумів про співпрацю між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості й Державною службою з питань праці, укладених 21 січня нинішнього року, на Житомирщині відбулися спільні наради-семінари керівництва Головного територіального управління юстиції  та  керівників  Управління Держпраці, Житомирського обласного центру зайнятості, представників структурних підрозділів у районах цих установ.

09:28 08.02.2019

Як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини, - консультує Міністр юстиції

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися, як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?

09:24 08.02.2019