Дата: від до Скинути

Відділ бухгалтеського обліку та фінансової звітності виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

За січень-червень 2017 року до загального фонду бюджету Чоповицької селищної ради надійшло власних надходжень в сумі 2820,5тис.грн., що становить 116,46% до уточнюючого плану на цей період 2017 року ( 2422,0 тис. грн.).

14:49 11.07.2017

“Пулинські млинці”

25 червня 2017 року в День молоді Чоповицька громада взяли участь в обласному святі-конкурсі “Пулинські млинці”, де була відзначена двома дипломами та подякою.

14:32 26.06.2017

Прийом високих гостей

Сьогодні в Чоповицькій ОТГ приймали високих гостей. Підтримати юних боксерів Чоповицької гімназії приїхав, Сергій Ватаманюк, тренер нашого чемпіона, Олександра Усика. Дякуємо Сергію за моральну підтримку та подарунки. Це серйозний стимул для нашої молоді.

17:09 14.06.2017