Вшанування працівників сільського господарства

В Чоповицькій ОТГ розпочалися заходи із вшанування працівників сільського господарства. Саме за ініціативи керівника місцевої агрофірми СВГ " Йосипівське", Сосулі В.П. першими привітали жителів с. Йосипівка.

16:16 06.11.2017

Аналіз регуляторного впливу рішення

12:55 26.10.2017

Відкриття дитячого майданчика

Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою. Свято дитячої радості-відкриття дитячого майданчика - пройшло 16 серпня 2017 року в селі Тишів, Чоповицької ОТГ. З усіх куточків села зібралися наймолодші мешканці разом з рідними, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій .

11:32 18.08.2017

Серпневий заспів-2017

Фольклорно - етнографічний колектив "Віночок" - представники від Чоповичької ОТГ взяли участь у ХІ-му Всеукраїнському фестивалі української народної пісні  ім. Ю.Штельмаха «Серпневий заспів-2017» (м. Чорноморськ).

12:38 17.08.2017

Облаштовано робоче місце для фахівця Пенсійного фонду

В приміщенні Чоповицької селищної ради облаштовано робоче місце для фахівця Коростенського об’єднананого управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Відтак, жителі громади, мають можливість без необхідності виїзду до районного центру, отримати послуги Пенсійного фонду.

10:37 17.08.2017

Про оренду комунального майна

Чоповицька селищна рада пропонує в довгострокову оренду групу інвентарних об'єктів: нежитлова будівля гідроелектростанції літера "А-1", лоток забору води літера "2", лоток забору води літера "3", за адресою смт Чоповичі Малинського району Житомирської області. Об'єкти пропонуються для відновлення гідроелектростанції. Станом на 01.05.2016 року вартість майна згідно незалежної оцінки складає 95382 грн. Заяви приймаються з 07.08.2017  по 18.08.2017 року включно за адресою смт Чоповичі вул,Вайсера 1а.

15:32 07.08.2017

Відділ бухгалтеського обліку та фінансової звітності виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

За січень-червень 2017 року до загального фонду бюджету Чоповицької селищної ради надійшло власних надходжень в сумі 2820,5тис.грн., що становить 116,46% до уточнюючого плану на цей період 2017 року ( 2422,0 тис. грн.).

14:49 11.07.2017