ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Відповідно до обласної цільової Програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2023 рік,  затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 16.11.2022 № 336, для дітей пільгових категорій 06 грудня 2023 року в приміщенні Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера відбувся захід до Дня Святого Миколая.

16:44 06.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

11:50 05.12.2023

В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

11:53 04.12.2023

Насильство – це не ок! В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.

11:52 04.12.2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»: прості та посильні дії, що здатні розв’язати проблему домашнього насильства

Підтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.

16:45 27.11.2023

Відбулось пленарне засідання

Сьогодні, 23 листопада 2023 року, під головуванням Чоповицького селищного голови  Михайла Філоненка відбулось пленарне засідання 32  позачергової сесії Чоповицької селищної ради восьмого скликання.

15:49 23.11.2023