Сьогодні Україна це міцний щит між тоталітарним режимом та демократією

14 грудня лідери країн ЄС офіційно ухвалили рішення почати перемовини про вступ України до ЄС. Це рішення свідчить про визнання спільнотою країн ЄС європейського вектору розвитку нашої країни, нашого прогресу на цьому шляху, а також внеску Незалежної України у збереження європейських та демократичних цінностей.

12:48 15.12.2023

Лідери угорських громад України просять Орбана підтримати переговори про вступ в ЄС

Лідери угорських громад Закарпаття звернулися до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України в ЄС.

16:40 12.12.2023

Крим — це Україна! Впорядкування адміністративно-територіального устрою Криму

Ще 23 серпня поточного року Верховна Рада прийняла Закон України №3334-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим».

20:55 11.12.2023

ВІДКРИТТЯ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Сьогодні вперше у Чоповицькій громаді у приміщенні Чоповицької публічної бібліотеки відкрили "Резиденцію Святого Миколая". Тут дітки дізналися історію свята, розповідали вірші, розгадували загадки, натомість Святий Миколай пригощав дітей солодощами.

09:01 07.12.2023

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Відповідно до обласної цільової Програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2023 рік,  затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 16.11.2022 № 336, для дітей пільгових категорій 06 грудня 2023 року в приміщенні Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера відбувся захід до Дня Святого Миколая.

16:44 06.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

11:50 05.12.2023

В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

11:53 04.12.2023

Насильство – це не ок! В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.

11:52 04.12.2023