Оголошення

Публічне представлення інформації про виконання бюджету Чоповицької селищної територіальної громади за 2023 рік

Фінансовий відділ Чоповицької селищної ради відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України оголошує про публічне представлення інформації про виконання бюджету Чоповицької селищної територіальної громади за 2023 рік та про виконання бюджетних програм головними розпорядниками бюджетних коштів.

11:56:42 20.02.2024

Надання пільгових кредитів для сільського будівництва

Доводимо до відома інформацію, про надання довгострокових пільгових кредитів для сільського будівництва відповідно до Постанова КМУ від 05.10.98 № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі», рішення Житомирської обласної ради від 02.11.17 №799 «Про затвердження нових Регіональних правил надання довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, що надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради».

14:45:32 19.02.2024