ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Цьогоріч вся Україна, разом з цивілізованим світом, саме 6 грудня відзначає одне з найсвітліших, найрадісніших, найтепліших свят року — День Святого Миколая. Нехай це свято зігріває кожного воїна, наповнить їх серця теплом, радістю і вірою. Нехай Святий Миколай почує наші молитви, зберігає й охороняє наших військових. Нехай це свято кожного з нас збагатить вірою в Перемогу, в світле майбутнє нашої країни, нехай вселить в нас любов, людяність, нехай здійснить наше одне, спільне для всіх, бажання — перемоги над ворогом. Вірте в краще і чекайте на диво! Чудеса трапляються, якщо в них вірити! Віримо!

09:58:56 06.12.2023

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Вітаємо сильних,мужніх,гордих українських військових. Вони— опора держави, справжня армія незламних і нескорених бійців-патріотів, які проявляють мужність, героїзм, силу духу і непохитне бажання перемогти.

09:57:40 06.12.2023

Запрошуємо людей "золотого віку", а також всіх бажаючих на відкриття нового проекту " Теплі вечори у бібліотеці". Тут кожен зможе подбати про ментальне здоров'я,поспілкуватися з однодумцями, послухати поезію чи пісню та просто душею відпочити від важких подій сьогодення.

11:06:10 25.10.2023