Звіт щодо задоволення запитів на інформацію у Чоповицькій селищній раді за ІІІ квартал 2024 року

Дата: 04.10.2024 14:56

З В І Т

щодо задоволення запитів на інформацію

у Чоповицькій  селищній раді

за ІІІ квартал  2024 року

У   ІІІ кварталі  2024 року до Чоповицької  селищної  ради  надійшло  5 запитів на інформацію ( за відповідний період 2023 р. – 6 запитів). Усього за 9 місяців звітного року до селищної ради надійшло 29 запитів.

Місце  проживання/знаходження запитувачів: м.Київ,  м.Житомир.    Деякі запитувачі зазначали тільки електронну адресу.

Тематика  запитів  стосувалася   земельних питань (зокрема  наявність вільних земельних ділянок і неприватизованих, проведення нормативно-грошової оцінки земель), доплат працівникам освіти.

Усі запити опрацьовані в установленому законодавством порядку.

Один запит від Громадської спілки «ЧАС ЗМІН», який був направлений Коростенською районною державною адміністрацією до Чоповицької селищної ради, залишено без розгляду і відмовлено у задоволенні запиту відповідно до підпункту 1 пункту 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Запитувана інформація стосувалася каменеобробних підприємств Житомирської області в розрізі районів і кількості каменеобробних відходів  та їх складування в розрізі районів. Селищна рада  не володіє і не зобов’язана  відповідно до компетенції, передбаченої чинним законодавством, володіти інформацією щодо якої зроблено запит. Відмову  наступного робочого  дня відправлено Коростенській районній державній адміністрації.

Решта інформацій на запити  надано у 5-денний  термін відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Керуючий справами  виконавчого комітету

Чоповицької  селищної ради                                               Валентина ШЕВЧЕНКО

04.10.2024