Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Дата: 22.08.2024 14:34

22 серпня 2024 року в Чоповицькій селищній раді розпочато проведення перевірки щодо посадових осіб:

- Карпенко Наталії Олександрівни, головного спеціаліста відділу освіти та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради;

- Ширченко Альони Вікторівни, адміністратора відділу з питань організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.

Додатки:

- Розпорядження "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"".

- Заява про проведення перевірки, передбаченної Законом України "Про очищення влади" Карпенко Н.О..

- Заява про проведення перевірки, передбаченної Законом України "Про очищення влади" Ширченко А.В..

- Посилання на декларацію кандидата на посаду Карпенко Н.О.

Посилання на декларацію кандидата на посаду Ширченко А.В.