Заплакало небо. Громада прощалась з Героєм…

Дата: 05.06.2024 22:37

5 червня 2024 року Чоповицька територіальна громада прощалася  з Трухановичем Денисом Володимировичем. Сотні  людей  зійшлися на центральній  вулиці села Головки, щоб віддати  шану і провести в останній земний путь  солдата – механіка-водія розвідувального відділення  розвідувального  взводу  розвідувальної роти військової частини А-----.

І зовсім маленькі,  і сивочолі  на колінах зустрічали свого Героя, що загинув у результаті бойових дій під час  захисту Батьківщини поблизу н.п.Водяне Волноваського району Донецької області.

Денису тепер навіки 22 роки… Бойові побратими, з якими він пліч-о-пліч 4 роки  боронив Україну, згадують його як мужнього, відважного, надійного, порядного і завжди усміхненого бійця. Денис був сміливим і цілеспрямованим, вірним військовій присязі.

Держава високо оцінила заслуги Трухановича Дениса. Воїн нагороджений  Золотим Хрестом  і медаллю «За оборону України».

Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну і українців!

Вічна шана нашому Герою!