Угода про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Іспанією

Дата: 28.05.2024 10:05

Сьогодні в Мадриді разом із Прем’єр-міністром Педро Санчесом підписали двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки.

Цього року Іспанія надасть Україні 1 млрд євро військової допомоги. Та 5 млрд – упродовж трьох років. Гуманітарна допомога, економічне відновлення та відбудова, підтримка українських реформ на шляху до членства в ЄС і НАТО та нашої Формули миру, посилення санкцій проти Росії – всі ці сфери співпраці викладені в нашій угоді.

Сьогодні з паном Премʼєр-міністром говорили, зокрема, про подальше посилення нашої ППО й про те, як Іспанія може цьому допомогти. Я поінформував про ситуацію на фронті, про російські намагання розширити війну. Цими тижнями наші воїни захищаються від чергової російської наступальної операції, і саме тому зараз ми особливо потребуємо активізації спільної роботи з партнерами заради більшої безпеки і відчутного примусу Росії до миру – всіма засобами.

Дякую Іспанії за відчутну та дійсно рятівну підтримку України в цей час війни.