Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся Чоповицької громади.

Дата: 13.06.2023 17:08

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся Чоповицької  громади.

Сьогодні  на колінах, встеленою квітами дорогою, в  останню путь  провели свого земляка, молодого красеня, гідну і чесну людину  солдата ШЕРЕМЕТА  Руслана Руслановича, і він навіки залишиться під блакиттю неба і рідного прапора.

Йому назавжди 27 …

Наш Герой був гідною людиною, з гарячим серцем та щирими очима. Він впевнено крокував своєю життєвою дорогою, долаючи будь-які перешкоди, та завжди поспішав на поміч тим, хто її потребував. Ми  ніколи не забудемо подвигу нашого земляка, нашого Захисника. Він ціною власного життя виборював світле майбутнє Батьківщини. Його ім`я  навіки закарбоване в нашому серці, допоки буде жити пам'ять про Героїв, буде жити Україна.

Не забудемо! Не пробачимо!

Слава Героям! Вічна пам'ять!