Електрична енергія (ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія)

Дата: 14.12.2021 16:24

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для обгрунтування: пункт 4.1 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Замовник:   Чоповицька селищна рада

код ЄДРПОУ 04346250

1

Назва предмета закупівлі

Електрична енергія (ДК 021:2015  09310000-5 Електрична енергія)

2

Вид процедури закупівлі

відкриті торги

3

Ідентифікатор закупівлі

ID UA-2021-12-14-004930-c

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості

Найменування Товару

Категорія площадки вимірювання Споживача

Клас напруги

Одиниці виміру

Електрична енергія

Група «Б»

2

кВт/год

222 000

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014. Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT).

Оцінка відповідності показників якості електричної енергії проводиться на проміжку розрахункового періоду,  рівного 24 годинам.

5

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Орієнтовний обсяг споживання електроенергії становить 222 000  кВт, очікувана вартість закупівлі – 1 154 400 грн.

До ціни включений тариф на послуги з передачі електричної енергії та ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах прогнозованих кошторисних призначень з урахуванням інформації щодо вартості товару на офіційному сайті:https://www.oree.com.ua, результатів торгів на ринку за добу наперед (РДН), прогнозованого індексу інфляції.