Долучайся до військових частин Сил територіальної оборони

Дата: 22.02.2022 09:47

Щоб долучитися до служби у Силах територіальної оборони України у Житомирській області, варто звернутися до одного з центрів комплектування області за телефонами:

Житомир — (063) 706-46-68; (097) 867-38-31;

Бердичів — (098) 088-94-07;

Новоград-Волинський — (063) 193-48-73;

Коростень — (096) 848-97-19.

У разі оголошення мобілізації військовослужбовці/військовослужбовиці бригади тероборони будуть виконувати завдання в межах області.

Також  працює «гаряча лінія» Командування Сил територіальної оборони ЗС України за номером 0800-50-70-28.

Територіальна оборона України  це система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються у мирний час та в особливий період з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

Відповідно до Закону України «Про оборону України», територіальну оборону на всій території України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України, а на території областей – обласні державні адміністрації (в межах своїх повноважень).

Нагадаємо, що в Україні набув чинності Закон України “Про основи національного спротиву”, який прийнятий 16 липня 2021 року за №1702-ІХ, та  діє з 1 січня 2022 року. Що варто знати?