Ще один шкільний автобус у громаду!

Дата: 08.12.2020 15:53

Сьогодні на майдані Корольова  міста Житомира  голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко вручив ключі від 16  шкільних автобусів, придбаних для  закладів освіти громад області.

Отримав ключі від новенького «Еталона» і Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко.  Вартість шкільного автобуса – 1,9 млн.грн.  Придбаний за рахунок коштів державного бюджету і співфінансування з місцевого бюджету (70/30).  Автобус оснащений  системою гучного зв’язку, ремнями безпеки і сигнальними маячками. Селищний голова задоволений, що здобувачі освіти, вихованці та педагогічні працівники у комфортних умовах будуть доїжджати до закладу освіти і додому.

У понеділок 7 грудня селищний голова Михайло Філоненко провів нараду з керівниками закладів освіти, що розташовані на території громади, та водіями. У ході наради напрацювали  оптимальні маршрути  руху шкільних автобусів, які забезпечуватимуть  пільговий підвіз  здобувачів освіти, які проживають за  межею  пішохідної доступності  на відстані понад 3 км від місця навчання,  та працівників освіти.