ОПРИЛЮДНЕННЯ

Відповідно до статей  7, 13 Закону України «Про  засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Чоповицької селищної ради оприлюднює План діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів Чоповицької селищної ради на 2021 рік, затверджений рішенням виконавчого комітету селищної ради від 23 грудня 2020 р. № 19.

11:08:27 29.12.2020

Оприлюднення Переліку першого типу об’єктів нерухомого майна

Відповідно  до Закону  України  «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України  від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання  оренди  державного та комунального майна» виконавчий комітет Чоповицької селищної ради  восьмого скликання  рішенням від 23 грудня 2020 року № 29 затвердив  Перелік першого типу об’єктів  нерухомого майна комунальної власності  Чоповицької селищної територіальної громади, що підлягають  передачі в оренду на аукціоні.

11:05:41 29.12.2020