Підтримка вітчизняного виробника є одним із пріоритетних завдань органів влади!

Дата: 22.10.2024 10:21

Купуючи українські товари, ми сприяємо створенню нових робочих місць та підтримуємо стабільність внутрішнього ринку, що робить країну економічно сильнішою та стимулює розвиток національного бізнесу.

До програми “Національний кешбек” у межах урядової ініціативи “Зроблено в Україні” долучилися близько 30 виробників Житомирщини, серед яких 2 підприємства з Коростенського району, а саме ТОВ “ЕКОПЛАНТ” та ТОВ “ЕЛЬФАПАК”.

«Національний кешбек» — це державна програма, спрямована на підтримку українських виробників та економіки. Завдяки цій ініціативі українці можуть отримати 10% компенсації за купівлю товарів, виготовлених в Україні.

Максимальна сума кешбеку на місяць становить до 3 тисяч гривень. Витратити кошти можливо на оплату комунальних послуг, медичне обслуговування, транспорт, мобільний зв’язок, спорт, кіно та інше. Також можливо спрямувати ці кошти на підтримку Збройних Сил України або інвестувати у військові облігації.

Підтримуй українське! Разом ми сильніші!