#безбар’єрність: Ветерани війни можуть подати заяву на отримання пільг на житлово-комунальні послуги онлайн

Дата: 06.08.2024 11:59

Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на житлово-комунальні послуги онлайн, — така можливість створена. За експериментальним проєктом нині заяву на оформлення пільг на ЖКП можна подати через портал Пенсійного фонду України.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Особливо актуальним це питання є для ветеранів, які можуть мати певні бойові поранення, чи перебувати в іншому місті на реабілітації, або знаходитися безпосередньо на полі бою, і не мати можливості відвідати фізично Пенсійний фонд. За таких обставин спрощену заяву на отримання пільги можуть подати члени родини ветерана.

Зазначимо, що це стосується учасників бойових дій, осіб, що отримали інвалідність унаслідок війни, та учасників війни. Не важливо, чи людина звільнилась зі служби, чи продовжує її, все одно має право на отримання пільг.

Для подання спрощеної заяви треба зайти на вебпортал ПФУ та оформити заяву онлайн.

Які для цього треба наступні кроки, дізнавайтеся за посиланням.