Оголошення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Дата: 17.05.2023 10:28

Чоповицька селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду керівника Комунального закладу «Головківська гімназія»

Чоповицької селищної ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Комунальний заклад «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради, вул. Шкільна, 17а, село Головки, Коростенський район, Житомирська область, 11640.

Найменування посади: директор Комунального закладу «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради.

Умови оплати праці: за виконання обов’язків, передбачених контрактом, керівникові виплачуються: посадовий оклад у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці; надбавка за вислугу років та інші надбавки, передбачені законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий строк і місце подання документів:  зазначені вище документи кандидати подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до 15 червня 2023 року у відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Дата та місце проведення конкурсного відбору: конкурсний відбір буде проведений 27 червня 2023 року у залі засідань Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Етапи проведення конкурсного відбору:

перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 № 654.

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі, ­– Філоненко Наталія Володимирівна 0674509704

(з Пн по Пт з 8:00 до 17:00); osvitach.otg@ukr.net