Програма LIFE – фінансова підтримка Євросоюзу

Дата: 04.05.2023 15:37

20.09.2022 року Верховна Рада України схвалила поданий Президентом України проєкт Закону № 0167 «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у Програмі ЄС LIFE – Програмі дій довкілля та клімату».

Програма LIFE – фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Україна отримала від Євросоюзу велику підтримку та колосальні можливості не лише для відновлення довкілля після збройної агресії росії, але і загалом для відновлення живої природи в Україні. Це те, на що ніколи не вистачало коштів. «LIFE» – це потужний фінансовий інструмент країн-учасниць. Це велика довіра до України.

Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд. євро, зокрема на 2023 рік оголошено конкурси на загальний бюджет 611 млн. євро.

Ознайомитись з програмою можна за посиланням --->.

Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації, тощо).

Міндовкілля пропонує долучитися до участі у програмі LIFE всім зацікавленим юридичним особам.

З переліком проєктів можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/U5xLP4Y

ДОЛУЧАЙТЕСЬ.