Чоповицька громада
Житомирська область, Коростенський район

Порядок складання та подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Чоповицька селищна рада

Дата: 27.12.2020 19:54
Кількість переглядів: 572

                                                                               

Порядок 

складання  та подання запитів на інформацію,

 розпорядником  якої є Чоповицька селищна рада

 

        1. Цей Порядок визначає  механізм складання та подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Чоповицька селищна ради.

        2. У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у  Законі України «Про доступ до публічної інформації».

        3. Доступ до інформації, розпорядником якої є Чоповицька  селищна рада, забезпечується шляхом надання публічної  інформації за запитами  на інформацію.

        4. Запитувачами  публічної інформації відповідно до Закону  України «Про доступ до публічної  інформації» є фізичні особи, юридичні особи та об’єднання громадян без статусу юридичної  особи, крім  суб’єктів владних повноважень.

        5. Запитувач  може  звернутися до Чоповицької селищної ради із запитом на  публічну  інформацію  незалежно від того, стосується  ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причин подання запиту.

        6. Запит на  інформацію може бути  індивідуальним або колективним.

        7. Запит на  інформацію подається  до селищної ради в усній чи письмовій формі  під час особистого прийому, або шляхом  надсилання поштою на адресу вул. Вайсера, 1-А, смт Чоповичі, Малинський район, Житомирська область; електронною поштою на адресу chopovychi_sr@ukr.net або по  телефону (04133 7-31-31) на вибір запитувача.

        8. Письмовий запит на інформацію подається у довільній формі.

        9. Запит на інформацію повинен містити:

        прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної  пошти, а також  номер засобів зв’язку, якщо такий є;

        загальний опис  інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

        підпис і дату за умови подання письмового запиту.

        10. З метою спрощення процедури оформлення письмового запиту запитувачі  можуть  подати  запит  шляхом заповнення  форми запиту на інформацію, затверджену рішенням  виконавчого комітету селищної ради від  23 липня 2020 року №  33.

        11. Форма запиту є на офіційному  веб-сайті Чоповицької селищної  ради та на інформаційному стенді на І поверсі приміщення селищної ради.(зберегти форму)

        12. У запиті на інформацію  запитувач зазначає  зручну для нього форму отримання інформації.

        13. У разі якщо селищна рада не володіє  запитуваною інформацією, але за статусом діяльності відомо або має бути відомо, хто  нею володіє, запит направляється належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

        14. У задоволенні запиту на інформацію може бути відмовлено.  Підстави для відмови та інформація, що має міститися у письмовій відмові, визначені статтею 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про відмову у задоволенні  запиту запитувач повідомляється не пізніше  п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

        15. Відповідь на запит  надається  запитувачу у спосіб, обраний ним, не пізніше 5 (п’яти)  робочих днів з дня  отримання такого запиту.

        16. Якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, стану довкілля, якості  харчових продуктів  і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних  явищ та інших  надзвичайних  подій, що сталися або можуть  статись і загрожують  безпеці громадян, відповідь надається не  пізніше 48 годин з дня отримання  такого  запиту.

        17. Строк розгляду запиту, який стосується надання  великого  обсягу інформації  або  потребує пошуку інформації  серед значної  кількості даних,  може продовжуватися до 20 робочих днів з обгрунтуванням  такого  продовження.  Про продовження  строку запитувач повідомляється  в письмовій  формі  не пізніше п’яти робочих днів  з дня отримання запиту.

        18. Відстрочка у задоволенні запиту на інформацію  допускається  у разі, якщо  запитувана  інформація  не може бути надана для ознайомлення  в передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації» строки у разі  настання обставин непереборної  сили. Рішення  про відстрочку  доводиться до  відома запитувача у письмовій формі з роз’ясненням  порядку його оскарження.

        19. Рішення, дії чи бездіяльність щодо надання  інформації на запит можуть бути оскаржені до Чоповицького селищного голови  або суду.


                                                     Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь