ІСТОРІЇ УСПІХУ

Дата: 14.02.2020 09:54

Житомирський Регіональний офіс  Програми «U-LEAD  з Європою» гостинно відкрив свої двері перед партнерами  та представниками об’єднаних територіальних громад Житомирщини.

12 лютого 2020 року відбувся Круглий стіл «Історії успіху»,  в якому взяв участь Чоповицький селищний голова. Михайло Філоненко презентував Чоповицьку селищну об’єднану територіальну громаду Малинського району, її шлях та досягнення за 3 роки, плани та перспективи на майбутнє.  У центрі уваги присутніх була Стратегія розвитку Чоповицької селищної ОТГ до 2027 року та план її реалізації. Керівників об’єднаних територіальних громад, які недавно утворилися, цікавив досвід роботи по наповненню  селищного бюджету, по розвитку галузей соціальної  сфери та реалізації інфраструктурних проектів.

Успіх – це позитивний наслідок роботи та справи;  значні досягнення.

Про це і йшлося на Круглому столі. А ще успіх – це шлях, по якому йде лідер громади і веде за собою команду однодумців. Так, цей шлях тернистий, бо треба брати всю відповідальність на себе, треба вміти тримати удар, бо якщо ти попереду завжди знайдуться ті, хто вдарить в спину. Але не в правилах Михайла Філоненка стояти на узбіччі дороги, по якій іде  жвавий рух вперед, плине час, а з ним і можливості. Режим пасивного очікування – не для Чоповицької громади!