Святкування Дня матері

У останній місяць весни, у травні, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світле свято – День матері.

“Низький уклін Вам, матері, берегині роду, щира вдячність за мудрість, розуміння і підтримку. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях та онуках” – такими словами до всіх матерів звернувся голова Чоповицької об’єднаної територіальної громади Філоненко Михайло Миколайович.

Протягом свята фольклорно-етнографічний колектив “Полісяночка” вітав всіх присутніх чудовими піснями.

Любі наші матері! Будьте завжди гарними і коханими! Нехай ваші діти дарують вам силу і щастя! Життя триває, тому що на Землі є ви!