Чоповицька громада
МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Набір кандидатів для роботи патронатними вихователями

Патронатна сім’я – нова форма сімейного виховання

Відділ  соціального захисту населення та у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради, доводить до вашого відома, що до набору кандидатів для роботи патронатними вихователями. Патронатні вихователі – це сім’я, яка на умовах договору певний час доглядає і виховує дітей, які тимчасово потребують підтримки і захисту.

                                    

Оптимальний строк перебування дитини в такій сім’ї – до 3-х місяців ( в окремих випадках – до 6-ти місяців).

Патронатні вихователі щомісячно отримують оплату (грошову винагороду) за надання послуг у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на час влаштування дітей та на утримання влаштованих дітей виплачується соціальна допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку за кожен місяць її перебування. 

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має вищу освіту, позитивний досвід виховання власних дітей не менше підліткового віку, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду виховання та соціальної реабілітації дитини в своєму помешканні, добровільного помічника з числа повнолітніх членів сім’ї.

Патронатний вихователь не може поєднувати надання послуг патронату над дитиною з іншими видами діяльності, які перешкоджатимуть якісному виконанню умов договору про патронат над дитиною. 

Стати патронатним вихователем можна подавши необхідні документи до відділу  соціального захисту населення та у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за адресою: смт.Чоповичі, вул. Вайсера, 1а , тел. 73-1-31.

 « повернутися до списку новин