Житомирська область, Малинський район

від 23 липня

Дата: 30.07.2020 15:54

від 23 липня

Про Звіт про стан реалізації Стратегії розвитку Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади до 2027 року за ІІ квартал та І півріччя 2020 року.

Про затвердження Порядку  складання та подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Чоповицька селищна рада, та форми запиту на інформацію (порядок, форма).

Про стан виконання плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради  за І півріччя 2020 року.

Про затвердження Положення про комісію з питань  формування  пропозицій стосовно потреби  щодо спрямування  субвенції з державного  бюджету  місцевим  бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання  житла та приміщень для розвитку  сімейних  та інших  форм виховання, наближених  до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у новій редакції (положення).

Про затвердження протоколу засідання Комісії  з питань формування  пропозицій стосовно потреби щодо спрямування  субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку  сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх  числа від 21 липня 2020р. № 1.

Про зняття громадян з квартирного обліку.