Чоповицька громада
МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта -

рішення Чоповицької селищної ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження (приватизації) комунального майна Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади та Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»

 

 

Даним проектом регуляторного акту пропонується врегулювати процедуру відчуження (приватизації) комунального майна та визначення суб’єктів оціночної діяльності згідно з діючим законодавством, а також підвищити інформованість фізичних осіб та суб’єктів господарювання щодо порядку відчуження (приватизації) комунального майна та визначення суб’єктів оціночної діяльності, підвищити прогнозованість (передбачуваність) дій органів місцевого самоврядування, посилити вимоги, унеможливити зловживання в операціях, пов’язаних з відчуженням (приватизацією) об’єктів комунальної власності та визначенням суб’єктів оціночної діяльності.

 

Проект регуляторного акта та  аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Чоповицької селищної ради в мережі Інтернет http://chopovycka.gromada.org.ua/.

        

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати оприлюднення проекту рішення за адресою: 11620, Україна, Житомирська обл., Малинський р-н, смт. Чоповичі, вул. Вайсера, буд. 1а.

        

 

Чоповицький селищний голова                     М.М.Філоненко« повернутися до списку новин