Дата: 02.08.2018 09:47

ЧОПОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

П Р О Т О К О Л

засідання комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної

посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чоповицький  селищний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Чоповицької селищної ради

від 01 серпня    2018 року                                                                                    № 1

смт Чоповичі

Головуючий – Дєньгаєва Н.О. – секретар селищної ради, голова комісії.

Секретар комісії – Шевченко В.М.

На засіданні  присутні члени комісії: Андрієнко В.О., Горуля С.А., Дученко-Огібовська Т.І., Шоботенко Н.В.

Відсутні: В.О.Андрієнко

Порядок денний:

1. Про діяльність та завдання комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги « Чоповицької селищної ради (далі – конкурсна комісія).

Дєньгаєва Н.О.

2. Про формування та оприлюднення оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного  лікаря КНП « ЧСЦПМСД» Чоповицької селищної ради.

Шевченко В.М.

1. СЛУХАЛИ: Про діяльність та завдання комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги « Чоповицької селищної ради Дєньгаєву Н.О., голову конкурсної комісії.

Конкурсна комісія утворена розпорядженням Чоповицького селищного голови від 01.08.2018  № 133 «Про утворення конкурсної комісії». У своїй діяльності конкурсна комісіє керується Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094.            Пунктами  24. 25, 26 цього Порядку виписані завдання конкурсної комісії, голови комісії та секретаря. Відповідно до п.25 конкурсна комісія

- оприлюднює оголошення про проведення конкурсу;

- встановлює вимоги до претендентів з урахуванням установлених законодавством вимог;

- встановлює вимоги до конкурсних пропозицій;

- оприлюднює результати засідань конкурсної комісії та результати конкурсу;

- перевіряє документи, подані претендентами щодо відповідності установленим вимогам;

- приймає рішення про допуск претендентів  до конкурсу або відхилення їх кандидатур;

- забезпечує відкритість конкурсу відповідно до вимог Порядку;

- оцінює професійний  досвід, знання, якості та конкурсні пропозиції учасників конкурсу;

- відбирає шляхом голосування  з числа учасників одну кандидатуру на посаду керівника КНП, оформлює відповідне рішення  конкурсної комісії та вносить  подання селищному голові.

ВИСТУПИЛИ: -

УХВАЛИЛИ:

1. Інформацію Дєньгаєвої Н.О. взяти до відома.

2. СЛУХАЛИ: Про формування та оприлюднення оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного  лікаря КНП « ЧСЦПМСД» Чоповицької селищної ради Шевченко В.М.

Одним із завдань конкурсної комісії є формування та оприлюднення  протягом 3-х днів  після затвердження  її складу оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «ЧСЦПМСД» Чоповицької селищної ради. Вимоги до оголошення та його структура визначені пунктом 27 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094.            Також у Порядку  даний перелік документів, який подає особа, що бажає взяти участь у конкурсі, пояснення щодо конкурсної пропозиції, терміни прийняття документів, умови за яких претендент не допускається до участі у конкурсі.

ВИСТУПИЛИ:

1. Горуля С.А. – член конкурсної комісії

2. Шоботенко Н.В. – член конкурсної комісії

УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити текст оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного  лікаря КНП « ЧСЦПМСД» Чоповицької селищної ради.

2. ДО 03 серпня 2018 року оприлюднити оголошення на офіційному сайті Чоповицької селищної ради.

Голова комісії                                                                      Н.О.Дєньгаєва

Секретар                                                                              В.М.Шевченко

Члени комісії:

_________________________                                            С.А.Горуля

_________________________                                            Т.І.Дученко - Огібовська

_________________________                                            Н.В.Шоботенко