І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей»

16 травня 2018 року у м.Житомирі відбувся І Регіональний форум  «Житомирщина – територія можливостей».  Регіон представив свій інвестиційний, виробничий, технологічний та  туристично-рекреаційний потенціал.

Чоповицька  селищна об’єднана територіальна громада взяла участь  у тематичній виставці «Досягнення  об’єднаних територіальних громад Житомирщини».  Свої напрацювання презентували 8 об’єднаних територіальних громад. Учасникам  І Регіонального форуму  були представлені   фотовиставки, презентаційні матеріали, інформаційні  буклети та тематичні папки.

Чоповицький селищний голова  Михайло Філоненко також взяв участь у  панельній дискусії щодо проблем та можливостей  об’єднаних територіальних громад  Житомирщини. Захід проводив Житомирський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку  місцевого самоврядування».  У ході дискусії  обговорені питання стратегії, механізмів та інструментів розвитку  громад за ключовими напрямками.