Відкрита першість Чоповицької ОТГ з боксу

Дата: 06.05.2018 12:11
Кількість переглядів: 1049

Фото без опису

5 травня 2018 року на базі Чоповицького ЗНВК «Гімназія – ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» за підтримки селищного голови Михайла Філоненка відбулася відкрита першість Чоповицької ОТГ із боксу на призи депутатів Житомирської обласної ради Миколи Рудченка та Віктора Перегуди, присвячена Дню Перемоги.

У  змаганнях взяло участь близько 50 найкращих спортсменів із міст Вінниці, Коростеня, Малина, Хорошіва (у минулому Володар-Волинського) та смт Чоповичі. У спортивному залі Чоповицького ЗНВК учасників змагань привітали селищний голова Михайло Миколайович Філоненко та депутат Житомирської обласної ради, директор Чоповицького ЗНВК Віктор Петрович Перегуда. Честь підняття Державного прапора була надана фіналістам чемпіонату України 2018 року із м. Вінниця. Загиблих військових та жертв Другої світової війни  вшанували  хвилиною мовчання, після чого вихованці Чоповицького ЗНВК виступили перед глядачами із тематичними віршами та піснями. Після урочистого відкриття розпочалися запеклі та видовищні двобої.

Підсумком змагань став медальний залік команд учасників та відзначення кращих спортсменів турніру.  Перше командне місце вибороли спортсмени із Вінниччини, які здобули найбільшу кількість перших почесних місць та двічі були відзначені кубками кращих боксерів турніру. Друге командне місце зайняли господарі даного турніру. Третє почесне місце здобула команда  м.Малина та м. Коростеня. На четвертому місці  - команда м.Хорошів.  Ілля Салей (м.Коростень)  став кращим боксером турніру.