Відзначили День перемоги

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  традиційно відзначили у Чоповицькій селищній об’єднаній територіальній громаді. Мітинги відбулися  у смт Чоповичі та селах Барвінки, Пристанційне, Новобратське, Йосипівка, Липляни, Тишів.

9 Травня – це символ героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість в ім’я перемоги над фашизмом – це істинний приклад патріотизму. Багатьом героям, полеглим на  полях битв, не судилося побачити  Велику Перемогу. Сьогодні, в 73-тю річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані села і селище.  Їх імена золотими літерами вкарбовані в історію. Пам’ять про них  учасники мітингів вшанували «хвилиною мовчання».

Чоповицький селищний голова Філоненко Михайло Миколайович привітав усіх присутніх із всенародним святом. Зазначив, що подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, і щороку ми віддаємо данину шани та поваги людям, завдяки героїзму яких ми нині живемо. Подякував всім тим, хто виявив нездоланну мужність та незламність духу і відстояв Вітчизну.

Земний уклін всім ветеранам Другої світової війни!