Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 28.03.2018 14:34

27 березня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради з порядком денним:

1. Про затвердження  плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на  ІІ квартал 2018 року.

Доповідач: Шевченко В.М. – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

2. Про внесення змін до складу  громадської комісії у справах  дітей при виконавчому комітеті Чоповицької селищної ради.

Доповідач: Філоненко М.М. – Чоповицький селищний голова

3. Про надання дозволу на перепоховання.

Доповідач: Шевченко В.М. – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

4. Про схвалення Порядку присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна у Чоповицькій  селищній об’єднаній територіальній громаді.

Доповідач: Шевченко В.М. – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

5. Про схвалення Програми  впровадження відеоспостереження  на території  Чоповицької ОТГ на 2018 рік.

Доповідач:Шалаєв А.М. – спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства,                                                 благоустрою  та     архітектури виконкому селищної ради

6. Про постановку на облік сімей, які перебувають у складних  життєвих обставинах.

Доповідач: Косинський В.І. – начальник   відділу соціального  захисту населення та у справах                                                          дітей виконавчого комітету селищної ради

7. Про зняття з обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Доповідач: Косинський В.І. – начальник   відділу соціального  захисту населення та у справах                                                           дітей виконавчого комітету селищної ради

8. Про соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

9. Про закріплення  житла та майна за дитиною, позбавленою батьківського піклування, Микитчук В.О.

Доповідач: Філоненко К.В. – спеціаліст І категорії відділу соціального захисту населення  та у                                                           справах дітей виконавчого комітету селищної ради

Усі питання порядку денного розглянуто та прийнято відповідні рішення.

Виконавчий комітет затвердив план роботи на ІІ квартал 2018 р.  Заплановано у ІІ кварталі розглянути на засіданнях наступні питання: про виконання заходів  Місячника благоустрою  на території Чоповицької  ОТГ, про організацію обліку дітей дошкільного та шкільного віку, про стан медичного обслуговування  населення  на території  Чоповицької ОТГ, про стан правопорядку, про підсумки роботи за І півріччя 2018 року та про план роботи   виконкому на  ІІІ квартал.

На контролі  у ІІ кварталі будуть:  організація роботи  пришкільних таборів, стан та ремонт  дорожнього покриття і тротуарів, благоустрій населених  пунктів, робота з сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах, підготовка та проведення Дня громади.

Рішенням виконкому  селищної ради від 27.03.2018 № 16 схвалено Порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна у Чоповицькій селищній ОТГ. Він визначає єдиний механізм надання поштових адрес об’єктам нерухомого майна та закріплює основні принципи  присвоєння, зміни та анулювання адрес.

Також схвалено Програму впровадження  відеоспостереження на території  Чоповицької ОТГ на 2018 рік. Дана Програма  розроблена з метою  підвищення  рівня  благоустрою  та  безпеки населених пунктів ОТГ. Для реалізації заходів Програми  із Чоповицького селищного бюджету  виділено  80 тис.грн.