Автономізація закладів ПМД

Чоповицька селищна рада тісно співпрацює з Житомирським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування.

28 березня 2018 року керуюча справами  виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради  взяла участь  у засіданні круглого  столу «Автономізація  закладів первинної медичної допомоги».  Радник з муніципальних послуг  Житомирського ВП ЦРМС Віталій Римар  поінформував  учасників заходу  про поточний стан реорганізації закладів охорони здоров’я Житомирської області з бюджетних установ у комунальні  некомерційні підприємства.

Олександр Зарицький, начальник  обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, пояснив сам процес  автономізації закладів первинної медичної допомоги в рамках  реформи медицини; проаналізував покрокові дії в ході  перетворення  комунального  закладу охорони здоров’я (бюджетної  установи)  у комунальне некомерційне  підприємство (суб’єкт господарювання).  Цінними були коментарі юридичних аспектів ряду питань, які виникали у головних лікарів чи в.о. головних лікарів закладів охорони  здоров’я, які уже увійшли  в процес реформування, перетворення.