Позачергова «бюджетна» сесія

Дата: 26.02.2018 15:34

26 лютого 2018 року відбулася 18 позачергова сесія  Чоповицької селищної ради  сьомого скликання. На порядку денному було два питання: «Про затвердження звіту про виконання  селищного бюджету за 2017 рік» та  «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік», доповідала начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності  виконкому  Чоповицької селищної ради Горуля С.А.

За результатами розгляду та обговорення питань прийнято рішення сесії селищної ради. Затверджено звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік. Рішенням  від 26.02.2018 № 245 до обласного бюджету спрямована  субвенція в сумі 25 тис. грн для співфінансування  на придбання ангіографічного комплексу для Комунальної установи «Обласна клінічна  лікарня ім. О.Ф.Горбачевського» Житомирської обласної ради.