До уваги учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО!

Управління праці та соціального захисту населення Малинської районної  державної адміністрації повідомляє, що рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 874 затверджена Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області  у 2018 році.

Вказаною програмою виділені кошти для санаторно-курортного лікування учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО в санаторії «Дениші».

Для отримання путівки необхідно оформити в КЗ «Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги»  або в лікарській амбулаторії санаторно-курортну карту  за формою 072/о. З цією картою звернутися в обласну поліклініку  ім. О.Ф. Гербачевського для отримання путівки в санаторій «Дениші». З собою потрібно мати оригінали  та копії наступних документів:

-    паспорт,

-    посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни,

-  довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного  номеру облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті),

-  документ, що засвідчує участь у антитерористичній операції.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної  державної адміністрації (каб. 10) або за телефонами  (04133) 5-33-18, 5-14-87.