Чоповицька громада
МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Робота над стратегією розвитку Чоповицької громади триває

      

16 березня 2018 року був цікавим та насиченим днем для Чоповицької громади. На базі Чоповицької селищної ради відбувся круглий стіл на тему «Проведення SWOT аналізу та якісного опитування мешканців  - запорука  якісної стратегії». Модератор цього заходу – Олександр Гнітецький, радник з просторового планування та управління ресурсами  Житомирського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування».  У засіданні «круглого столу» взяли участь представники депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради та підприємці.

     Про важливість проведення якісного опитування мешканців інформував Микола Козловець, завідувач кафедри філософії Житомирського державного  університету імені Івана Франка. Доцент кафедри філософії ЖДУ імені Івана Франка  Людмила Горохова презентувала  перші результати соціологічного опитування старшокласників Чоповицького ЗНВК «Гімназія – ЗНЗ І-ІІІ ст. – ЗНЗ» та основні виявлені тенденції. Олександр Гнітецький представив дорожню карту з розробки стратегії розвитку Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади  та проведення SWOT аналізу.

         До проведення соціологічного опитування мешканців та підприємців громади залучено групу фахівців із Житомирського державного  університету імені Івана Франка. Ними ж  розроблено і два види анкет. Опитування проводиться для визначення основних проблем, які існують у громаді, та окреслення перспектив  її розвитку. Даний захід є одним із шляхів покращення діалогу з населенням та  залучення  до активної участі у житті громади.

Результати опитування молоді« повернутися до списку новин