Чоповицька  селищна ОТГ дбає про безпеку

Відеоспостереження  є сьогодні  невід’ємним  елементом  будь-якої  сучасної системи безпеки. Воно дозволяє встановити  контроль  за об’єктами будь-якої складності, вести безперервний відеозапис.  За допомогою відеоспостереження  можна документально підтвердити факт порушення  і провести ефективно  аналіз  кожної ситуації.

На території населених пунктів Чоповицької об’єднаної територіальної громади  розпочато монтаж та встановлення  систем зовнішнього відеоспостереження. Відеокамери будуть розміщені у найбільш людних місцях, на центральних вулицях, на перехрестях  доріг та ін.   Це сприятиме  підвищенню  рівня громадської  безпеки і правопорядку, оперативності  і ефективності  роботи правоохоронних  органів за рахунок своєчасного отримання інформації про оперативну обстановку  у населеному пункті.

Криміногенна ситуація є непростою.  Відеоспостереження  дає свої позитивні результати в попередженні і розкритті пограбувань. За допомогою відеозаписів з камер відеоспостереження відновлюється хід подій і складається фоторобот правопорушників.