Чоповицька громада
МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Діалог «Влада – бізнес»

 

     16 березня 2018 року  у залі засідань  Чоповицької селищної ради відбулася  зустріч  Чоповицького селищного голови Філоненка Михайла Миколайовича  з представниками бізнесу та господарюючих суб’єктів.  На порядку  денному були питання  співпраці, сприяння розвитку  підприємництва, легалізації діяльності та найманої праці. Філоненко М.М. зупинився на питаннях структури  селищного бюджету, доходній його частині  та основних видатках.  Також селищний голова  поінформував про проекти, які вже вдалося реалізувати  у 2017 році, та поділився планами та перспективами  на 2018 рік. Зокрема він зупинився на проектах по ремонту доріг,  по будівництву дитячого садка та вуличному освітленню.

     Актуальним  на сьогодні є питання  справляння  місцевих податків і зборів. Селищний голова  акцентував, що успішне виконання  функцій і завдань, покладених на органи місцевого самоврядування неможливе без  належного  фінансового забезпечення. Основним джерелом  надходжень  селищного бюджету мають стати  власні доходи, у тому числі  місцеві  податки і збори. Відтак підвищення ролі  саме місцевих  податків і зборів і збільшення їх частки  у складі доходів  є головним напрямом зміцнення  місцевого бюджету  та розширення фінансової автономії громади.

         Особлива увага була приділена  земельним відносинам у громаді.

         Підприємці  виступили із своїми пропозиціями та побажаннями.

     Місцева влада   демонструє готовність до співпраці, до діалогу, але з  чесним, легальним та відповідальним бізнесом.« повернутися до списку новин