Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на 2017 рік

ЧОПОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

31 серпня    2017 року                                                                                          № 8/4

Про план діяльності з підготовки

проектів регуляторних  актів

виконавчого комітету Чоповицької

селищної ради на 2017 рік

Керуючись  підпунктом 1 пункту «б» ст.27 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Чоповицької селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план діяльності  з підготовки проектів  регуляторних  актів виконавчого  комітету Чоповицької  селищної ради на 2017 рік (додається).

2. Керуючій справами виконавчого комітету  селищної ради Шевченко В.М. забезпечити оприлюднення рішення в загальнополітичному інформаційному тижневику «Соборна площа» та на офіційному сайті Чоповицької селищної ради в десятиденний термін після його  прийняття та підписання.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Чоповицької селищної ради.

Чоповицький селищний голова                                                            М.М.Філоненко