Свято зустрічі весни в Станишівській громаді

У суботу 16 лютого цього року делегація Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади побувала на Святі зустрічі весни  в Станишівській громаді Житомирського району. Захід відбувався на території села Піски. Біля  Будинку культури зібралися місцеві мешканці  та  гості із сусідніх сіл та об’єднаних територіальних громад.  У програмі заходу були театралізована  вистава, святковий концерт, конкурси. Відбулася традиційна святкова ярмарка, на якій і продавали, і частували смачними млинцями, варениками, галушками.

Нашу делегацію очолював Чоповицький селищний голова Філоненко Михайло Миколайович. Чопівчани завітали на свято з подарунками та музичними вітаннями.  Філоненко М.М. передав Станишівському сільському голові   Матвійчуку Юрію Вікторовичу  ікону Афонської Божої Матері. Всі присутні були приємно вражені виступами наших аматорів народного мистецтва, а  художні номери наших земляків  супроводжувалися гучними оплесками та оваціями.