Пільгові проїзні документи для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «ПАТ «Укрзалізниця»

Управління праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації повідомляє, що на виконання листа Міністерства соціальної політики від 12.02.2018 року №166/0/131-18/172 щодо програми придбання пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю через офіційний веб-сайт «ПАТ «Укрзалізниця» потрібно ввести пільгові посвідчення до Центрального банку даних з проблем інвалідності. З метою виконання вказаного доручення просимо надати копії документів осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які зареєстровані та проживають на території сільської (селищної) ради, а саме:

• паспорт (1,2 ст. та місце реєстрації),
  •   ідентифікаційний номер,
  • пільгове посвідчення осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю),
  • довідка МСЕК,
  • довідка про склад сім’ї форма ЖС-2.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної  державної адміністрації за адресою: м.Малин, вул. Тараскіна, 5,  кабінет № 3. за телефоном  (04133) 5-33-18.