Житомирська область, Малинський район

Конкурс для студентів

Оголошено конкурс для студентів (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському закладі вищої освіти.

11:04 10.04.2018

Пільгові проїзні документи для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «ПАТ «Укрзалізниця»

Управління праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації повідомляє, що на виконання листа Міністерства соціальної політики від 12.02.2018 року №166/0/131-18/172 щодо програми придбання пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю через офіційний веб-сайт «ПАТ «Укрзалізниця» потрібно ввести пільгові посвідчення до Центрального банку даних з проблем інвалідності. З метою виконання вказаного доручення просимо надати копії документів осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які зареєстровані та проживають на території сільської (селищної) ради, а саме:

16:39 28.02.2018